Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/biurosmile/ubezpieczswiadomie.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 5467

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/biurosmile/ubezpieczswiadomie.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 5475

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/biurosmile/ubezpieczswiadomie.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 7357
Ubezpieczenia komunikacyjne - Ubezpieczswiadomie.pl

Ubezpieczenia obowiązkowe:


Podstawowym i obowiązkowym ubezpieczeniem jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC). Zgodnie z przepisami ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych każdy posiadacz pojazdu mechanicznego zarejestrowanego w Polsce jest zobowiązany zawrzeć umowę obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem posiadanego przez niego pojazdu. Umowa ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych zawierana jest na okres 12 miesięcy. Wyjątki od tej zasady przewiduje w/w ustawa.
Zielona Karta
to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza lub kierującego pojazdem mechanicznym za szkody wyrządzone osobom trzecim, powstałe w związku z ruchem tego pojazdu poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, na terytorium:
• Albanii
• Azerbejdżanu
• Białorusi
• Bośni i Hercegowiny
• Czarnogóry
• Iranu
• Izraela
• Macedonii
• Maroka
• Mołdawii
• Rosji
• Turcji
• Tunezji
• Ukrainy

Ubezpieczenia dodatkowe:


NNW – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla kierowcy i pasażerów.

ASSISTANCE – natychmiastowa pomoc w trakcie podróży, ubezpieczenie gwarantuje udzielenie pomocy w razie wypadku, awarii czy kradzieży samochodu. Zakres zależny od oferty danego Towarzystwa Ubezpieczeń, zgodny z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.

Autocasco (AC) – kompleksowa ochrona przed skutkami uszkodzenia, zniszczenia, utraty pojazdu lub jego wyposażenia. W zależności od oferty TU ubezpieczenie może wystąpić również w wariancie MINI, z ograniczonym zakresem ochrony.

Ubezpieczenie szyb – naprawa i wymiana uszkodzonej szyby

Ubezpieczenie ochrony zniżki OC/AC - możliwość nie uwzględnienia zgłoszonej szkody w czasie trwania rocznej umowy ubezpieczenia, przy ustaleniu składki na kolejne okresy ubezpieczanego pojazdu.

GAP - ochrona w przypadku utraty wartości pojazdu spowodowanej przez upływający czas. Ubezpieczenie pokrywa różnicę̨ między wartością̨ początkową samochodu, a jego wartością̨ rynkową w dniu zdarzenia, w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu.KOŃCZY CI SIĘ UBEZPIECZENIE ?
WYJEŻDZASZ I POTRZEBUJESZ ASSISTANCE?
KUPIŁEŚ NOWY POJAZD I POTRZEBUJESZ UBEZPIECZENIA?

Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij i wyślij poniższy formularz kontaktowy, który zawiera dane niezbędne do przygotowania oferty.
Gotową ofertę otrzymasz maksymalnie do 24h od wysłania.
Gdy sprawa jest PILNA zadzwoń 733 171 811

Dane pojazdu

Rok produkcji*

Rodzaj paliwa*

Marka pojazdu*

Wersja wyposażenia

Jeżeli posiadasz inną markę auta, to wpisz ją poniżej ręcznie

Data pierwszej rejestracji:*

Pojemność silnika w cm3*

Moc silnika w KW*

Rodzaj nadwozia*

Rodzaj skrzyni*

Przebieg pojazdu (w km)*

Pochodzenie pojazdu*

Miejsce parkowania w nocy*

Użytkowanie*

Od ilu lat jesteś właścicielem tego pojazdu? (Wpisz 0 jeśli poniżej roku)*

Numer rejestracyjny*

Data końca obecnego ubezpieczenia*

W jakiej firmie obecnie ubezpieczony jest pojazd?

Dane właściciela pojazdu

Imię i nazwisko*

Pesel*

Miesiąc i rok prawa jazdy*

Kod pocztowy zamieszkania*

Stan Cywilny*

Dane współwłaściciela pojazdu

Imię i nazwisko

Pesel

Miesiąc i rok prawa jazdy

Kod pocztowy zamieszkania

Stan Cywilny

Dane kontaktowe

Numer telefonu*

Adres e-mail*

Skontaktujemy się z Państwem jak najszybciej to możliwe i przedstawimy najlepszą ofertę!

Wysyłając formularz Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Regulaminem

KOMPLEKSOWA OFERTA W JEDNYM MIEJSCU